Kadeřnické a image studio


Kadeřnictví, vizáž, make-up, masáže, nehtový design....
Kadeřnictví pod vedením velmi kreativní kadeřnice našeho salonu Báry Králové je připraveno vytvořit Vám účes, ve kterém se budete cítit osobitě, originálně a to vše s použitím profesionální vlasové kosmetiky a s velmi osobním přístupem. Základem kadeřnického umu je střih, od kterého se odvíjí vše podstatné. Střihem dodáme účesu tvar a je důležité jej přizpůsobit kvalitě vlasů a tvaru obličeje. Kouzlo a originalitu dotváříme barvením, probarvením i melírováním. Všechny kadeřnické úkony jsou konzultovány s klientem., neboť je pro nás nesmírně důležité, aby se klient cítil dobře a přirozeně, proto je pro nás respektování jeho představ o přání samozřejmostí. Neprosazujeme náš, byť sebeatraktivnější názor, pokud vycítíme, že to není klientův "šálek čaje". Tato empatie, je ostatně základem přístupu celého kolektivu salonu LiLLi. Kromě estetiky účesu se věnujeme i dlouhodobé péči o vlasy a proto v nabídce našich služeb nabízíme hloubkovou regeneraci „ Brazilský keratin“. 
Každoročně se těšíme na plesovou sezónu, na kterou se pečlivě připravujeme. Česání večerních účesů je naší lahůdkou v kadeřnické kuchyni. Kolektiv našeho salonu z Vás udělá královnu plesu! Necháte-li si u nás navrhnout a ušít šaty, pak Vás účes vytvoříme ideální ke stylu šatů, ze zbytků materiálu vyrobíme vlasové doplňky, které budou dokonale ladit s celou Vaší osobností. Naše vizážistka Vás nalíčí a z našeho salonu odcházíte, nebo jste odvezena přímo na společenskou akci.
Za jeden z nejdůležitějších účesů ve Vašem životě je jistě SVATEBNÍ ÚČES. A proto s největším respektem přistupujeme k jeho návrhu a realizaci. Je to Váš den „D“, ve kterém chcete jistě být jedinečná a okouzlující více než kdykoliv jindy. Proto ve spolupráci s návrhářkou vytvoříme originální doplňky do svatebního účesu, ať jsou z látek, šperků, netradičních materiálů, nebo z živých květin. Je velmi důležité, aby Váš celkový vzhled byl sjednocený se všemi prvky. Od přizpůsobení účesu tvaru šatů, přes volbu vlasových doplňků až po svatební kytici.
Vizážistky našeho salonu jsou připraveny udělat konečnou tečku k dokonalosti Vašeho vzhledu, ať se jedná o denní líčení, výrazné večerní líčení, nebo právě líčení svatební.
Přesvědčte se!
V našem salonu se nebojíme ani extravagance! Pokud máte představu o účesu, šatech, nebo líčení ve stylu, který se vymyká zvyklostem, neváhejte, protože i v tomto případě jsme na slovo vzatí odborníci s bezmeznou fantazií.